"Ik heb vertrouwen in de natuur en mijn lichaam die weet hoe te bevallen."
MEER INFO
 

Data & Locaties

Data Naarden locatie

zaterdag 9 februari 2019
zaterdag 9 maart 2019
zaterdag 13 april 2019
zaterdag 11 mei 2019
zaterdag 8 juni 2019

 

Juli en Augustus geen datum ivm schoolvakantie

 

zaterdag 14 september 2019
zaterdag 12 oktober 2019 nog plek
zaterdag 9 november 2019
zaterdag 7 december 2019

 

Yoga Yvonne
Lambertus Hortensiuslaan 13E
1412 GV Naarden

Gratis parkeren

Data Amsterdam locatie – Nederlandse cursus

Nieuws, nieuwe locatie.

Rumah Yoga

Distelweg 74C

1031 HH Amsterdam Noord

 

zondag 20 januari 2019
zondag 10 februari 2019
zondag 17 maart 2019
zondag 21 april 2019
zondag 19 mei 2019
zondag 23 juni 2019
zondag 21 juli 2019 vol

zondag 22 september 2019 vol
zondag 13 oktober 2019
zondag 17 november 2019
zondag 15 december 2019

Date Amsterdam locatie – English course

 

Studio Stralende Mama

Oooster Ringdijk 2

1098 TW Amsterdam

Sunday 27 January 2019

Sunday 24 February 2019
Sunday 24 March 2019

Sunday 28 April 2019
Sunday 26 May 2019

Sunday 23 June 2019
Sunday 28 July 2019

Saturday 21 September 2019

Sunday 27 October 2019

Sunday 24 November 2019

Offer some free parking spots! A big bonus of course.

The private courses are always available in this space or at your own home!

Nieuwe cursus Solo hypnobirthing- Nederlands les

(zonder partner)

Studio Stralende Mama

Ooster Ringdijk 2

1098 TW Amsterdam

 

Zaterdag 7 september 2019 bijna vol

Zaterdag 5 oktober 2019 bijna vol

Zaterdag 2 november 2019

Zaterdag 7 december 2019